• Toon alles

De website van Jet-Net & TechNet doorzoeken

Trefwoorden

Selecteer hier jouw regio om de juiste regiocoördinator te vinden die jou verder kan helpen en/of je vragen kan beantwoorden

Jouw regiocoördinator is:

Lianne van den Wittenboer

Accounthouder Jet-Net & TechNet

06-46084824

l.vandenwittenboer@jet-net.nl

Stuur een bericht

Jouw regiocoördinator is:

Sebastiaan Smit

Programmamanager

06-10680730

s.smit@jet-net.nl

Stuur een bericht

Jouw regiocoördinator is:

Ivo Solinger

Regiocoördinator Jet-Net & TechNet

06-40615800

i.solinger@jet-net.nl

Stuur een bericht

Jouw regiocoördinator is:

Frank van der Sluijs

Regiocoördinator Jet-Net & TechNet

06-29516257

f.vandersluijs@jet-net.nl

Stuur een bericht

Jouw regiocoördinator is:

Marike van Wezenberg

Accounthouder en regiocoördinator Jet-Net & TechNet

06-24739700

m.vanwezenberg@jet-net.nl

Stuur een bericht

Jouw regiocoördinator is:

Tirza de Jong

Accounthouder en regiocoördinator Jet-Net & TechNet

06-41864460

t.dejong@jet-net.nl

Stuur een bericht

Jouw regiocoördinator is:

Erik de Mink

Accounthouder en regiocoördinator Jet-Net & TechNet

06-53737563

e.demink@jet-net.nl

Stuur een bericht

Jouw regiocoördinator is:

Tessa Timmermans

Regiocoördinator Jet-Net & TechNet

06-20863507

t.timmermans@jet-net.nl

Stuur een bericht

Jouw regiocoördinator is:

Dick Schipper

Regiocoördinator Jet-Net & TechNet

0115-724993

huisvandetechniek@jet-net.nl

Stuur een bericht

Jouw regiocoördinator is:

Helmar Rouwenhorst

Regiocoördinator Jet-Net & TechNet

06-48250285

h.rouwenhorst@jet-net.nl

Stuur een bericht

Jouw regiocoördinator is:

Sandra Tegtmeier

Projectleider

06-82803073

s.tegtmeier@jet-net.nl

Stuur een bericht

Jouw regiocoördinator is:

Rian van Noord

Regiocoördinator Jet-Net & TechNet

06-21839939

r.vannoord@jet-net.nl

Stuur een bericht

Jouw regiocoördinator is:

Angelique Fiselier

Regiocoördinator Jet-Net & TechNet

06-53523777

a.fiselier@jet-net.nl

Stuur een bericht

Jouw regiocoördinator is:

Hetty Hilbink

Regiocoördinator Jet-Net & TechNet

06-41043943

h.hilbink@jet-net.nl

Stuur een bericht

Jouw regiocoördinator is:

Rein Doek

Accounthouder Jet-Net & TechNet

06-46112965

r.doek@jet-net.nl

Stuur een bericht

Jouw regiocoördinator is:

Ivo Solinger

Regiocoördinator Jet-Net & Technet

06-40615800

i.solinger@jet-net.nl

Stuur een bericht

Jouw regiocoördinator is:

Erica Wortel

Manager Communicatie

06-21165822

e.wortel@ptvt.nl

Stuur een bericht

Jouw regiocoördinator is:

Jeroen Collignon

Programmamanager

06-52663007

j.collignon@jet-net.nl

Stuur een bericht

Jouw regiocoördinator is:

Emma Claessen

Regiocoördinator Jet-Net & TechNet

06-29496459

e.claessen@jet-net.nl

Stuur een bericht

Jet-Net & TechNet Routeplanner

Maak hier je keuze!

Jet-Net & TechNet helpt bedrijven in contact te komen met scholen, en andersom. We bieden informatie, activiteiten, materialen, tips en inspiratie die je helpen om meer jong talent bewust te laten kiezen voor een technische loopbaan. Zo geven we samen een antwoord op de technische uitdagingen van de toekomst.

Bedrijven

Wij zoeken een samenwerking met een...

Basisschool Middelbare school

Scholen

Wij zijn een school in het...

Primair onderwijs Voortgezet onderwijs